wtorek, 16 lipca 2013

#34 James Arthur- Impossible

Howdy :D,
Dziś piosenka, cover tej piosenki wykonany przez James'a Arthura, zwycięzce 9 edycji brytyjskiego X Factor w 2012 roku.
I teraz fragment skopiowany z wikipedii, podstawa :D

James Andrew Arthur (ur. 2 Marca 1988) - angielski wokalista, zwycięzca 9 edycji The X Factor w Wielkiej Brytanii w 2012r. Jego debiutancki singiel "Impossible", został wydany zaraz po finale i zajął 1 miejsce w UK Singles Chart 16 Grudnia 2012 w pierwszym tygodniu od wydania. Sprzedał się w ponad 1.3 milionach kopii i stał się najlepiej sprzedającym singlem zwycięzcy The X Factor na świecie.


Niby nikt, czytając jego życiorys właściwie zaczyna typowo piosenkarsko i raczej tak się skończy. Oczywiście rozwód matki, przyrodnie rodzeństwo, czy nie ma jakiejś gwiazdy z miłą biografią? No więc to, nic. Ale piosenka (cover) po prostu... no nie da się opisać. Głos, wykonanie, zainterpretowanie tej piosenki, cudo! Teledysk też normalny, ale wykonanie! Posłuchajcie, zaśpiewajcie karaoke :). Ja już wypróbowałam i nie mogę przestać tego nucić :D. Choć samo "wchodzenie w ucho" nie jest jakieś oooo taaakie, ale w końcu to nie on napisał, i to nie jego piosenka. Dobra nie trzymam was już tak długo w napięciu. Impossible, James Arthur:


Jak, by ktoś nie zrozumiał James śpiewa cover! Oryginał: Shontelle Ale przyznacie, James zaśpiewał 100 razy lepiej :)A teraz jakiś lyrics (nie testowany!)
A tekścik, oczywiście jak nie na tekstowie! ;] Link http://www.tekstowo.pl/piosenka,james_arthur,impossible.html


Pa :*

i taki konik, troszkę źle pewną małą rzecz zrobiłam i dlatego trochę to dziwnie wygląda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger Podobne Posty